"Przedsiębiorstwo, firma to ludzie"...

Dzięki e-LEA edukujesz zespoły
5X szybciej przy 1/5 kosztów  

Jak to działa?

Umieszczasz na platformie Twoje kursy i weryfikujesz postępy

Wyjątkiem mogą być kursy które są przestarzałe technologicznie. Jeśli kurs zawiera pliki. mp4, mp3, pdf. jpg. vtt. png. to wstawienie jest tylko kwestią minut lub godzin. 


Schemat udostępniania dla zespołów kursów od e-LEA

Schemat jest prosty

Umieszczasz swoje kursy lub używasz kursów od e-LEA które – dzięki nowoczesnej technologii – można udostępnić dosłownie w kilka sekund. 

 • Mierzysz poziom wiedzy oraz monitorujesz postępy każdego pracownika,
 • Podejmujesz optymalne decyzje na podstawie danych a nie przeczuć
 • Wyłaniasz liderów
 •  Jeśli Twoja firma jeszcze nie ma kursów na platformę to je wykonamy
 •  Udostępniasz pracownikom wybrane kursy w kilka minut
 • To działa jak magia.

Koniec z praktyką,
gdzie edukacja firmowa jest "tylko dla wybranych"

Najważniejszym zasobem przedsiębiorstwa są ludzie...

Wg wykonanej analizie rynkowej (źródło własne – badania wykonane przez Coursairs -poprzednik e-LEA i Polsko Szwajcarskiej Izby Gospodarczej) okazuje się, że w ponad 60% polskich firm budżet edukacyjny jest spożytkowany przez około 20% załogi na szkolenia tradycyjne.

Doświadczenie IBM pokazuje, że zespoły uczące się za pomocą rozwiązań edukacji mobilnej przyswoiły 500% wiedzy w zestawieniu z osobami z grup edukujących się w formie tradycyjnej.

Analiza cen szkoleń na platformie e-LEA pokazuje, że kursy na platformie edukacyjnej są blisko 10X mniej kosztowne od kursów w formie tradycyjnej. Co więcej efektów edukacji kursów w formie tradycyjnej po prostu nie da się badać. W przypadku kursów na platformie wszystko jest widoczne jak na dłoni.

Kalkulacje które wykonaliśmy z klientami pokazują oszczędności na poziomie blisko 85% budżetu edukacyjnego przy zachowaniu identycznych lub lepszych wskaźników zadowolenia pracowników i poziomu przyswojenia wiedzy. 

Sprawdź nas!


Narzędzia do lepszego przyswojenia wiedzy

 • Wirtualna klasa – Teams i Meet
 • Komunikator
 • Grywalizacja
 • Dostępność dla osób niepełnosprawnościami
 • aplikacje mobilne
 • Analityka – już wszystko wiesz,
 • kalendarz który się „sam” uzupełnia,
 • Encyklopedia firmowa
 • System ocen jeśli będzie potrzebny
 • System ankiet

Przedsiębiorstwa coraz częściej potrafią korzystac z wypracowanej mądrości – nie tylko wiedzy. Digitalizacja wiedzy w przedsiębiorstwie powoduje, że przedsiębiorstwo akumuluje mądrość gdyż wiedza najbardziej doświadczonych pracowników  – zapisana i usystematyzowana będzie wykorzystywana przez lata budując przewagę konkurencyjną.

Poprawa efektywności pracy - digitalizacja wiedzy pozwala na szybszy dostęp do informacji, co z kolei przekłada się na lepszą efektywność pracy.
Oszczędność czasu - pracownicy nie muszą tracić czasu na szukanie potrzebnych im informacji w papierowych dokumentach czy też pytanie o nie innych pracowników.
Oszczędność pieniędzy - digitalizacja pozwala na zmniejszenie kosztów związanych z drukiem, przechowywaniem i archiwizacją dokumentów papierowych.
Łatwiejsze współdzielenie wiedzy - dzięki digitalizacji wiedza jest łatwo dostępna dla wszystkich pracowników, co umożliwia łatwiejsze współdzielenie informacji i wiedzy.
Umożliwienie pracy zdalnej - digitalizacja pozwala na łatwiejsze zarządzanie pracą zdalną, ponieważ pracownicy mogą mieć dostęp do wiedzy i informacji z dowolnego miejsca
Poprawa jakości usług - dzięki szybszemu dostępowi do wiedzy i informacji, pracownicy są w stanie lepiej odpowiadać na potrzeby klientów.
Zwiększenie bezpieczeństwa danych - digitalizacja pozwala na lepsze zabezpieczenie danych i ich backup, co zmniejsza ryzyko ich utraty.
Poprawa zarządzania procesami - digitalizacja pozwala na lepsze zarządzanie procesami biznesowymi, ponieważ umożliwia łatwiejszy dostęp do danych i informacji niezbędnych do ich realizacji.
Zwiększenie elastyczności - digitalizacja pozwala na łatwiejsze dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb i oczekiwań rynku.
Poprawa współpracy i niwalacja rówżnic pokoleniowych - digitalizacja umożliwia lepszą współpracę pomiędzy osobami w różnym wieku.

Działamy w największej chmurze serwerowej na świecie – Amazon Web Services. 

Nawet ministerstwo Cyfryzacji poleca rozwiązania chmurowe.

Mniejsze koszty utrzymania rozwiązania oraz jego rozwoju – wszystko jest po naszej stronie. 


Wg wykonanych badań okazuje się, że w większości firm budżet edukacyjny jest spożytkowany przez około 20% załogi.

 
Doświadczenie IBM pokazuje, że zespoły uczące się za pomocą rozwiązań edukacji mobilnej przyswoiły soboe 500% wiedzy w zestawieniu z osobami z grup edukujących się w formie tradycyjnej.

Kalkulacje które wykonaliśmy z klientami pokazują oszczędności na poziomie blisko 85% budżetu edukacyjnego.

Skontaktuj się z nami i odbierz dostęp
do dobrych kursów

Kursy mogą się składać z kilkudziesięciu lub nawet kilkuset materiałów video
oraz minimum jednego egzaminu.

Pamiętaj, że znaczna większość kursów udostępnianych przez e-LEA będzie w przyszłości bezpłatnie uzupełniana przez autora. To nowość na rynku.


Zobacz film o platformie e-LEA

Wszyscy o tym wiemy, że pracownicy chcą się rozwijać.
Sprawdź z nami wiele może zyskać Twoje przedsiębiorstwo?

Subtitle

Korzyści dla Twojej organizacji:

Some description text for this item

Subtitle

Jeśli nie masz jeszcze platformy e-LEA to uruchomimy ją w kilka godzin.

... poza gotowymi kursami możesz umieszczać na platformie firmowe materiały edukcyjne.

O 60% lepsze zapamiętywanie

O 30% większa produktywność

O 18% większe zaangażowanie

Oszczędności nawet 85% budżetu

 • Poznaj autorów i ich kursy na platformie e-LEA. Kiedy uznasz za stosowne zorganizować szkolenie klasyczne to wybór odpowiedniego trenera będzie oczywisty a e-LEA chętnie wszystko zorganizuje.
 • My utrzymujemy cały system – platformę, wsparcie, serwery. 
 • Jeden solidny, sprawdzony system do zarządzania wiedzą w Twojej organizacji.
 • Regularne aktualizacje kursów przez ich autorów – u nas to norma tego nie ma w standardzie rynkowym.

Dostępność wielu kursów

Zarządzanie edukacją

Rzetelne źródło kursów

Uzupełnienie edukacji zespołów

Subtitle

Korzyści dla każdego użytkownika

Rozwijam swoje kompetencje

Mam wszystko "pod ręką"

Za mój kurs płaci pracodawca

Uczę się gdzie i kiedy chcę

Pytania i odpowiedzi

Tak możliwość zakupu licencji kursów dla Pracowników oparta jest na podpisanej umowie. Jej treść zostanie przedstawiona zaraz po zgłoszeniu zapotrzebowania. Zapraszamy do podjęcia kontaktu.

W następnym dniu roboczym po zakończeniu formalności platforma i kursy będą do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu w celu podpisania umowy oraz przekazania dostępu do platformy e-LEA oraz do kursów z Centrum Dystrybucji Kursów. 

Licencja daje prawo bezterminowego dostępu do kursu dla konkretnego użytkownika dedykowanej dla Twojej organizacji platformy e-LEA.

Zawiera aktualizacje wykonane przez autora kursu. Przy czym wykonywanie aktualizacji nie jest obowiązkiem dla autora.

W jednorazowej operacji kupna  licencji można dokonać zakupu dowolnej ilości licencji (ograniczonej jedynie ilością użytkowników na platformie dedykowanej dla Twojej organizacji ).

Licencja wygasa wraz z usunięciem użytkownika bądź zakończeniem Użytkowania platformy e-LEA dedykowanej dla Twojej organizacji.

Platforma e-LEA uruchamiana jest na podstawie jednorazowej opłaty wdrożeniowej:

 • Opłata wdrożeniowa to wartości już od 0 zł do 20’000 zł + VAT w zależności od oceny zapotrzebowania.
 • Opłaty miesięczne za użytkowanie platformy są w przedziale od 0 zł do 12,50 zł + VAT / użytkownika – w zależności od oceny zapotrzebowania.
 • Opłaty licencyjne za kursy są określane przez ich autorów i sięgają kwot od 0 zł + VAT – kusy bezpłatne. Górna granica nie została ustalona.

Opłaty zawsze są regulowane na podstawie uzgodnionych w umowie stawek oraz cen kursów. 

Faktury są wystawiane w początkowych dniach miesiąca następującego po okresie uzytkownia platformy i udostępniania kursów.

 Tak – każdy zakup kursu stanowi odrębną operację i tak też jest raportowany. Ewentualna zmiana cen kursów jest możliwa a decyzję o zmienia wysokości cen podejmuje autor kursu lub właściciel majątkowych praw autorskich kursu. 

Rozpoczęte operacje zakupu kursów będą realizowane w cenach w których zostały rozpoczęte.

Kursy wstawiane przez Twoją organizację zawsze mogą być aktualizowane.

Treści kursów kupionych w Centrum Dystrybucji Kursów nie mogą być modyfikowane przez Twoją organizację.

Aplikacja mobilna e - l e a

Nauka we własnym tempie, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Niezależnie czy używasz tabletu, smartfona, Androida czy iOS. Wszystko jest!

Pobierz aplikację skanując poniższy kod QR


możesz też pobrać aplikację - klikając w przycisk poniżej

Po zakończeniu instalacji Aplikacji na twoim smartfonie lub tablecie rozpocznij logowanie: W oknie startowym wpisz Twój login którym się logujesz do platformy oraz ostatnie hasło jakie nadałeś To wszystko – miłej nauki!