e-LEA dostarcza profesjonalne platformy do:

edukacji wewnętrznej w uczelniach i przedsiębiorstwach

generowania wysokich dochodów dzięki sprzedaży kursów

Platformy sprzedaży kursów oraz marketplace

Platformy do sprzedaży kursów online to narzędzia, które umożliwia tworzenie i sprzedaż praw licencyjnych do kursów. Kupujący zyskują miejsce, gdzie będą mieli dostęp do zakupionych kursów, wraz z możliwością śledzenia własnego postępu.

Automatyczne płatności, automatyczne wysyłanie faktur to tylko część funkcjonalności mających zapewnić realizację sporych przychodów ze sprzedaży kursów. Nie ma limitów ilości kursów i użytkowników. Poznaj nasz marketplace. Nasi klienci też potrzebują Twoich kursów.

Platformy dla uczelni i firm

Pełen proces edukacji sprawdzony przez uznane uczelnie wyższe. Wykłady na żywo, zadania, materiały video, audio, edytory kursów testy, quizy, oceny, ankiety, encyklopedia uczelniana itp.


Tak profesjonalne rozwiązanie dostępne również dla przedsiębiorstw które chcą mieć pewność, że używają najlepszego z możliwych rozwiązań do rozwoju swoich zespołów.

Dowiedz się więcej o nas i dlaczego chcemy produkować wyjątkowe kursy

Nigdy więcej barier w dostępności!

4 wersje kolorystyczne z zwiększonym kontrastem

Funkcja tłumacza języka migowego

Napisy 7 wersjach językowych

Audiodeskrypcji w 7 wersjach językowych

Bezpłatna aplikacja mobilna na iOS i Android jest dostępna dla WSZYSTKICH użytkowników platformy e-LEA

Nauka we własnym tempie, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Niezależnie czy używasz tabletu, smartfona, Androida czy iOS. Wszystko jest!

Pobierz aplikację skanując kod QR

Po zakończeniu instalacji Aplikacji na twoim smartfonie lub tablecie rozpocznij logowanie: W oknie startowym wpisz Twój login którym się logujesz do platformy oraz ostatnie hasło jakie nadałeś To wszystko – miłej nauki!