platformy sprzedaży kursów

Sprzedając kursy z e-LEA
dajesz komfort nauki
dla Twoich klientów

Dołącz do świata ekspertów posiadających profesjonalne kanały sprzedaży.

Rozpocznij generowanie sporych dochodów z dedykowaną platformą sprzedaży kursów.

Czym jest platforma sprzedaży kursów w Technologii e-LEA?

Platforma sprzedaży kursów w Technologii e-LEA to edukacyjny ekosystem IT - dostarczający profesjonalne, dedykowane platformy edukacyjne dla organizacji - realizujących sprzedaż praw licencyjnych do kursy do których posiadają prawa majątkowe - takich jak uczelnie oraz firmy.

Dobrze trafiłeś! e-LEA dostarcza pełen pakiet:

Sprzedasz kursy

Twoi klienci będą mieli dostęp do kursu wraz z pełnym pakietem narzędzi jakie są używane w uczelniach wyższych .

Płatności internetowe - działają automatycznie - raz skonfigurowane nie wymagają opieki.

Automatyczne wystawianie faktur - raz skonfigurowane nie wymagają opieki.

Gdy okaże się, ze Twoje kursy są popularne wśród klientów otrzymasz propozycję rozpoczęcia sprzedaży w marketplace e-LEA - nasi klienci też chcą kupować dobre kursy.

Dla Ciebie i Twoich klientów
bezpłatna aplikacja mobilna e-LEA na Android i iOS

Nauka we własnym tempie, gdziekolwiek i kiedykolwiek Niezależnie czy używasz tabletu, smartfona, Androida czy iOS. Wszystko jest!

Pobierz aplikację skanując poniższy kod QR


możesz też pobrać aplikację - klikając w przycisk poniżej

Po zakończeniu instalacji Aplikacji na twoim smartfonie lub tablecie rozpocznij logowanie: W oknie startowym wpisz Twój login którym się logujesz do platformy oraz ostatnie hasło jakie nadałeś To wszystko – miłej nauki!

Co wyróżnia platformy edukacyjne uruchamiane w technologii e-LEA?

 • e-LEA dostarcza profesjonalne, indywidualne, platformy do sprzedaży kursów dla firm posiadających do nich prawa majątkowe.
 •  Bezpłatne aplikacje mobilne na systemy Android i iOS – działające bez dodatkowych konfiguracji – natychmiast po uruchomieniu platformy opartej o technologię e-LEA
 • Dowolna ilość wykładów online „na żywo” nawet do 250 użytkowników na każdym z nich. To będzie miała znaczenia gdy będziesz prowadzić kursy kohortowe lub po prostu konieczny będzie wykład na żywo.
 • Nauka przy użyciu każdego z urządzeń mających dostęp do internetu przez przeglądarkę oraz bezpłatne aplikacje mobilne na Android i iOS.
 • Platforma nie ma ograniczeń co do liczby użytkowników oraz liczby materiałów edukacyjnych: ilości każdego rodzaju aktywności dostępnych na platformie np: wykładów live, materiałów video, audio, graficznych, egzaminów czy quizów.
 • Korzystaj z komunikatora wewnątrz platformy. Został on stworzony do wspierania nauki grupowej i komunikacji z wykładowcami.
 • Technologia e-LEA udostępnia platformy oparte o rozwiązania chmurowe na uznanych za największe i najbardziej bezpieczne rozwiązania chmurowe na świecie. Z dumą potwierdzamy,  że korzystamy z największej chmury obliczeniowej na świecie Amazon Web Services. AWS
 • e-LEA zajmuje się obsługą techniczną i jest za nią odpowiedzialna. uczelnie czy firmy mogą się skupić na edukacji studentów czy pracowników a nie na obsłudze platformy.
 • Użytkownicy platformy mają stały dostęp do materiałów edukacyjnych i podejmują naukę we własnym tempie.
 • Sami wybierają kurs. Potwierdzają decyzję poprzez płatność błyskawiczną. Jeśli masz to w wybranym pakiecie to faktura automatycznie się wystawi, i wyśle do klienta.
 • Platforma posiada opcje personalizacji tak więc będzie posiadała nie tylko logotyp ale także banery i okładki kursów czy kategorii dopasowane do CI Twojej firmy.
 • bardziej zaangażowani użytkownicy i lepsze efekty nauki dzięki funkcjom grywalizacyjnym znanym z gier – stosowanym w procesie edukacyjnym stosowanym przy – zdobywających coraz większa popularność kursach kohortowych.
 • Łatwość wyszukiwania materiałów edukacyjnych dzięki intuicyjnym wyszukiwarkom. Ocena najwyższej intuicyjności platformy wyrażana przez 98% osób używających platformy.
 • Dodawaj materiały bez ograniczeń ilościowych. Kategorie pomogą dodać dowolną ilośc kursów.
 • Weryfikuj postępy i sprawdzaj popularnośc kursów dzięki temu nie przegapisz trendów