Zapoznaj się z instrukcjami jak uczyć się na platformie

uruchomionej w Technologii e - l e a

Rozpocznij naukę od wyszukania właściwego kursu.

Uczynisz to klikając w element menu górnego o nazwie “Kursy”

Po kliknięciu zobaczysz pełną listę dostępnych dla Ciebie kursów w postaci kafelek z ich nazwą – informacją o kategorii w której się znajdują oraz paskiem postępu jaki osiągnąłeś w danym kursie.

Możesz skorzystać z wyszukiwarki bądź przeglądając kursy wybierz właściwy. Po kliknięciu “Pokaż” przejdziesz do przeglądania kursu i zobaczysz moduły edukacyjne w postaci materiałów: video, audio, workbooków, egzaminów, quizów i dostępu do wykładów live. Wybierz pierwszy z nich i rozpocznij naukę.

 

Wyszukaj kategorię.

 

Możesz też rozpocząć naukę od przeszukania bazy kategorii. W tym przypadku rozpoczynasz od elementu “Kategorie” w górnej części menu platformy. Po wyszukaniu lub wybraniu kategorii Kliknij w napis “Zobacz kursy” i wybierz odpowiedni z nich.

Komunikacja z grupą oraz konsultacje z autorem czy nauczycielem.

 

Możesz podejmować kontakt z wykładowcą czy autorem kursu poprzez dostępny w menu komunikator. Wybierz odpowiednią osobę i nawiąż rozmowę poprzez wysyłkę wiadomości.

Po lewej stronie na górze komunikatora znajdziesz rozmowy grupowe. A poniżej znajdziesz nazwiska osób do których możesz napisać wiadomość.

Edycja profilu i przeglądanie statystyk:

Po kliknięciu w Twoje imię i nazwisko w górnej części menu wybierz opcję “panel użytkownika”. W panelu przejdź do opcji “Moje konto”. W tym miejscu możesz dokonać zmiany hasła do platformy oraz uzupełnisz swój profil dodając twoje zdjęcie i opisując siebie w kilku słowach.

Zmiana języka platformy

Po kliknięciu w Twoje imię i nazwisko w górnej części menu wybierz opcję “Język” i rozwinie się lista wersji językowych w jakich jest dostępna platforma. Zmiana języka interfejsu nie zmienia wersji językowych materiałów edukacyjnych do których masz dostęp.

Aplikacja mobilna

Bezpłatne aplikacje do platformy w Technologii e – l e a są dostępne w: App Store dla smartfonów i tabletów z systemem iOS, oraz Google Play Store dla smartfonów i tabletów z systemem Android. Oto adresy do pobrania aplikacji dla iOS: https://apps.apple.com/us/app/e-lea/id1539991332 , dla Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.coursairs . Poniżej znajdziesz więcej informacji o aplikacjach mobilnych.

Aplikacja mobilna e - l e a

Nauka we własnym tempie, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Niezależnie czy używasz tabletu, smartfona, Androida czy iOS. Wszystko jest!

Pobierz aplikację skanując poniższy kod QR


możesz też pobrać aplikację - klikając w przycisk poniżej

Po zakończeniu instalacji Aplikacji na twoim smartfonie lub tablecie rozpocznij logowanie: W oknie startowym wpisz Twój login którym się logujesz do platformy oraz ostatnie hasło jakie nadałeś To wszystko – miłej nauki!