Witamy Ciebie na naszej stronie!

Obejrzyj film oraz przeczytaj listę pięćdziesięciu spostrzeżeń, które mogą zaoszczędzić dużym przedsiębiorstwom miliony dzięki strategi edukacyjnej i użyciu narzędzi edukacji mobilnej!

Maciej Czerniawski

To ja! Założyciel oraz twórca technologii e-LEA

Maciej Czerniawski - założyciel oraz twórca technologii e-LEA

Maciej Orłoś

A to Ambasador naszej marki e-LEA!

Maciej Orłoś - Ambasador marki e-LEA

Lista 50 spostrzeżeń

które mogą zaoszczędzić dużym przedsiębiorstwom miliony

dzięki strategii edukacyjnej i użyciu narzędzi edukacji mobilnej!

Tytułem wstępu musimy zaznaczyć dwie bardzo ważne rzeczy:

Treści edukacyjne przedsiębiorstwa są majątkiem i mają wymierną – nadal niedocenianą – wartość. Uzmysłowimy to sobie, kiedy odchodzący pracownicy wychodzą z firmy wraz z wiedzą, z której już nikt nie skorzysta, a przedsiębiorstwo ponownie poniesie koszt jej zdobycia. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy przedsiębiorstwo zadbało o udokumentowanie wiedzy, oraz o jej cyfryzację jako źródło firmowych materiałów edukacyjnych dla zespołów
Cyfryzacja wiedzy powoduje, że przedsiębiorstwo staje się odporne na czynniki zewnętrzne, zmiany kadrowe oraz skraca o połowę czas wdrażania nowych pracowników. W 91% przedsiębiorstw (na podstawie przeprowadzonych badań – Edukacja Zespołów w Przedsiębiorstwie 2018 – Coursairs) w Polsce, wiedza z firmowa odchodzi wraz z odejściem jej pracowników

Prowadzę regularne szkolenia z edukacji z użyciem narzędzi cyfrowych dla kadr naukowych uczeni wyższych, oraz kadr menedżerskich dużych, znanych przedsiębiorstw. Biorę aktywny udział w realizacji badań dotyczących edukacji cyfrowej – z udziałam największych podmiotów gospodarczych w Polsce. Dzięki temu pogłębiam wiedzę na temat edukacji z użyciem narzędzi edukacji cyfrowej.

Nazywam się Maciej Czerniawski – jestem założycielem i twórcą Technologii Edukacyjnych e-LEA.

Podzielę się z Tobą ponad pięćdziesięcioma, według mnie, najważniejszymi spostrzeżeniami, będącymi jednocześnie korzyściami dla firm wykorzystujących platformę edukacyjną jako element strategii edukacyjnej zespołów. Zakładam, że to co przekażę, pozwoli Tobie zaoszczędzić miesięcy poszukiwań. Zobacz również podsumowanie doświadczeń, które zdobywaliśmy przez lata wraz z zespołem e-LEA w Polsce oraz obserwując z bliska doświadczenia z użyciem technologii edukacyjnych w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Wspomniane 50 punktów omówię w kilku filmach. Postaram się, aby zajęły nie więcej niż 30 minut.

Zapisując się na newsletter poznasz metody edukacji, które będą zwiększać sprzedaż, zmniejszać koszty niewiedzy, a przede wszystkim zwiększać wartość każdej używającej je firmy. Dodatkowo poznaj co zrobić, aby szkoły otrzymały bezpłatnie platformę edukacyjną czy aby Twoi pracownicy podjęli i pozytywnie ukończyli studia podyplomowe, z użyciem platformy.Polsce, wiedza z firmowa odchodzi wraz z odejściem jej pracowników.

Jednym z najbardziej doskonałych narzędzi do cyfryzacji wiedzy jest platforma edukacyjna. Takie narzędzie wykorzystują wszystkie firmy, które są liderami w swoich branżach. Platforma ze szkolenia może przynosi znacznie więcej korzyści, niż pojedyncze, wyjazdowe szkolenia.

Poznaj 10 powodów dlaczego warto korzystać z narzędzi edukacyjnych.
Wykorzystujęc platformę edukacyjną zyskujesz

1

Niezależność i oszczędność.

Dla firm zatrudniających 1000 pracowników na poziomie 600 tys zł do 1,2 mln zł rocznie!!!

2

Umożliwiasz edukację dla pięciokrotnie większej liczby osób dzięki dostępowi do profesjonalnie przygotowanych szkoleń – zachowując przynajmniej 50% oszczędności budżetowych!

3

Precyzyjna, wielowymiarowa kontrola poziomu wiedzy każdego pracownika – fakty, a nie przypuszczenia czy informacje typu „na szkoleniu było super”.

4

Klarownie rozdzielenie budżetu szkoleniowego od budżetu integracyjnego.

Potężne oszczędności a lepszy efekt edukacyjny

5

Materiały edukacyjne obejmują temat kompleksowo.

Dzielenie wiedzy według potrzeb

6

Identyfikujesz i lepiej wybierasz prawdziwych liderów. Wspierając ich starania o awans wzmacniasz przedsiębiorstwo, oraz motywujesz do wydajniejszej pracy.

7

Retencja wiedzy na wyższym poziomie. Ucząc się z materiałów na platformie, użytkownik zapamiętuje o 25-60% więcej informacji niż w przypadku szkoleń tradycyjnych.

8

Materiały edukacyjne są krótsze o 25-60% niż w przypadku szkoleń tradycyjnych. To wpływa na łatwość przyswajania wiedzy i zwiększania motywacji do edukacji.

9

Dzięki identyfikacji mocnych i słabych stron wiedzy pracowników masz możliwość udzielenia wsparcia rozwijając mocne strony i uzupełniając braki. W szkoleniach tradycyjnych poziom wiedzy zespołu nie jest weryfikowany dynamicznie.

10

Potężna funkcja – dodaj do szkolenia tradycyjnego wirtualną jego część z kompletem materiałów na platformie. Pracownicy będą wracać do materiałów i uzupełniać braki. Zaledwie poniżej 2% osób zagląda do materiałów po szkoleniu.

Kolejne 40 punktów wyślę do Ciebie po zapisaniu się newsletter.
Dodatkowo w czwartej wiadomości jaką otrzymasz - przekażę Tobie e-book 
 "grywalizacja - wyzwalacz zaangażowania zespołu".

Zapisz się tutaj!

Tuż po zapisaniu się otrzymasz pierwsze wiadomości z moimi filmami. Zapraszam do oglądania i zachęcam do kontaktu!