Oszczędności dzięki platformie edukacyjnej | e-lEA

2. Oszczędności dzięki platformie edukacyjnej

Przeniesienie 75% projektów szkoleniowych na platformę e-LEA potrafi wygospodarować oszczędności na poziomie ponad 50% budżetu edukacyjnego Organizacji – zachowując lub podwyższając skuteczność procesu edukacyjnego.


 Podjęliśmy wyzwanie podniesienia poziomu edukacji zespołów Organizacji przy jednoczesnym obniżeniu o 50% budżetu edukacyjnego. Te są spore oszczędności sięgające przykładowo dla Organizacji zatrudniających powyżej 1000 pracowników kwoty 0,3 mln do ponad 1 mln złotych rocznie

Ciekawostką jest, że dzięki egzaminom i możliwości powtarzania materiału edukacyjnego na platformie efekt procesu edukacyjnego mogą dać porównywalny lub nawet lepszy (0 60% większa retencja) efekt niż przy wykorzystaniu szkoleń tradycyjnych. Mamy też świadomość, że edukacja cyfrowa nie zastąpi wszystkich szkoleń w Organizacjach. Jednak – jak pokazuje praktyka blisko – aż 75% projektów szkoleniowych można przenieść na platformę i uzyskać wyżej opisane korzyści oraz warto dodaną w postaci demokratyzacji dostępu (5’io kronie więcej osób będzie miało dostęp) do firmowych i dostarczanych przez e-LEA materiałów edukacyjnych dla pracowników.
Podjęliśmy zobowiązanie zapisane poniżej. To jest również nasza misja
 

e-LEA dostarczy najbardziej przyjazne narzędzia i treści do edukacji – dla jak największej liczby osób na świecie.


Wraz z zespołem czynimy to poprzez Ekosystem platform edukacyjnych e-LEA, oraz dzięki udziałowi wyjątkowych Uczelni dla których pokonujemy bariery: technologiczne i geograficzne – od których z kolei my czerpiemy mądrość i których doświadczenia pomagają nam dostarczyć tak wyjątkowe, przełomowe rozwiązanie edukacji zespołów biznesowych.


Uczyniliśmy naukę bardziej przyjemną a materiały edukacyjne bardziej przystępne, dokonaliśmy przełomu w intuicyjności rozwiązań edukacji biznesowej.
Zarządy przedsiębiorstw docenią systemowe podejście do weryfikacji poziomu edukacji zespołów. Pomoże ono podejmować optymalne decyzje o kierunku edukacji pracowników.
Platforma e-LEA powstała w oparciu o pełne pasji, bezkompromisowe podejście pod względem przyjazności i intuicyjności obsługi. W trakcie jej tworzenia nie akceptowaliśmy kompromisów pod kątem doboru technologii – i nie pozwoliliśmy sobie na ograniczenia skalowalności i niezawodności naszego rozwiązania. O braku ograniczeń świadczy 
Platforma e-LEA wspiera skuteczną edukację zespołów. Przyjazne narzędzia w postaci aplikacji mobilnych na systemy Android i iOS oraz uznana za najbardziej wydajną infrastrukturę serwerową opartą o bezpieczne i skalowalne rozwiązania chmurowe.

Dlatego dostarczamy najbardziej przyjazną 
Mobilną Platformę Cyfrowej Edukacji Cyfrowej w Technologii e-LEA
Maciej Czerniawski – Twórca Technologii e-LEA


Opublikowano

w

, ,

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wpChatIcon