Dla podmiotów zarejestrowanych w BUR

Skorzystaj z dofinansowania Usługi Rozwojowe 4.0

Zakup z dofinansowaniem licencję na
platformę edukacyjną e-LEA Enterprise wraz z 25 mikro-platformami do lepszej obsługi Twoich klientów.

Dodatkowo możemy zakupić – poza opcją wspomnianego dofinansowania licencje niewyłączne na 3 kursy w kwocie nawet 20’000 zł netto gdyż powiększamy bazę dystrybuowanych przez naszą firmę kursów.

Jeśli Twoja organizacja jest zarejestrowana w Bazie Usług Rozwojowych (jako podmiot świadczący usługi szkoleniowe), to możesz skorzystać z dofinansowania w programie
Usługi Rozwojowe 4.0

Zakupu licencji uprawniających do stworzenia, rozwoju i sprzedaży nowych form usług rozwojowych lub wykorzystania nowych technologii, w tym w zakresie form zdalnych, zakupu usług szkoleniowych/doradczych, w ramach których zostaną oni przygotowani do użytkowania zakupionej licencji. Potrzeba zakupu usług szkoleniowych lub doradczych związanych bezpośrednio z wykorzystaniem licencji musi wynikać z rzeczywistych potrzeb podmiotów BUR i ich pracowników, zweryfikowanych przez Beneficjenta/partnera.

W dofinansowaniu możesz wnioskować o zakup pakietu zawierającego 24 miesięczne licencje do jednej z najnowocześniejszych, profesjonalnych obecnie platform edukacyjnych na rynku.


e-LEA Enterprise do współpracy B2B a druga to e-LEA University dla szkół i uczelni – obie z możliwością wystawiania cyfrowych certyfikatów – tzw mikropoświadczeń w standardzie Open Badge. To ogromnie zwiększy Twoje możliwości na rynku edukacji online. Kursy to:

– Jak budować jakościowe kursy
– Sprzedaż kursów,
– Obsługa platform

e-LEA Enterprise: Platforma zaprojektowana do współpracy B2B, umożliwiająca efektywne zarządzanie i dystrybucję kursów wśród partnerów biznesowych.
Platforma posiada wszystkie funkcje edukacji cyfrowej oraz tzw mikroplatform dzięki którym dla 25 z Twoich klientów będziesz mógł otworzyć osobne platformy edukacyjne nad którymi Twoja forma będzie miała kontrolę – umożliwiając możliwość nauki z Twoich kursów oraz kursów klienta.
Jest to przełomowe, idealne rozwiązanie dla firm poszukujących możliwości rozwijania profesjonalnych relacji i rozszerzania swojego zasięgu na rynku korporacyjnym.

  • e-LEA University: Niedościgniona, najszybsza, intuicyjna, platforma dedykowana do instytucji edukacyjnych.
    e-LEA University to platforma edukacyjna wykorzystująca zaawansowaną technologię do personalizacji nauki i oceny postępów. Oferuje mikropoświadczenia. Funkcje edukacyjne obejmują interaktywne kursy, oceny procesów edukacyjnych oraz monitorowanie frekwencji, zapewniające skuteczne i zaangażowane uczenie się.Wobec firm które skorzystają z dofinansowania i będą posiadać zakupione na podstawie licencji platformy e-LEA – deklarujemy zakup niewyłącznej licencji na 3 kursy.

Wykonamy to dlatego, że budujemy obecnie bazę kursów oraz chcemy upewnić się, że korzystający z licencji na platformę będzie miał co dystrybuować czy sprzedawać. To jest typowa sytuacja win win. Każda strona zyskuje.

Zakup to trzy kursy których sumaryczna to nawet 20’000 + VAT. Będą to kursy dla początkujących gdzie video to 10 filmów po 3-6 minut (30 do 90 minut łącznie) i materiały graficzno tekstowe jak prezentacje na 20-30 stron oraz jeden test.

Jeśli twój podmiot zostanie wybrany do realizacji wnioskowania o dotację to dołączymy Ciebie do przygotowanej jednej z naszych platform gdzie umieścimy wszystko co niezbędne aby zrealizować z sukcesem całą operację.

ZAREJESTRUJ SIĘ PONIŻEJ.
TO WAŻNE ABYŚMY MOGLI ROZPOCZĄĆ DZIAŁANIE.

wpChatIcon