Cyfrowe CV z mikropoświadczeniami – przyszłość rekrutacji już dziś

 

14 marca 2024 r. – Rodzina platform edukacyjnych e-LEA wprowadza pierwsze w Europie cyfrowe CV z mikropoświadczeniami dla ogólnego użytku. Innowacyjne rozwiązanie, które rewolucjonizuje rynek pracy i edukacji, umożliwia użytkownikom wszystkich platform e-LEA: University, Enterprise, SELL oraz OPEN, gromadzenie i prezentowanie cyfrowych odznaczeń (Open Badge) w jednym miejscu.

Cyfrowe CV z mikropoświadczeniami to nowoczesne narzędzie, które w przejrzysty i zrozumiały sposób prezentuje kompetencje, umiejętności oraz osiągnięcia edukacyjne i zawodowe użytkownika. Każdy, kto kiedykolwiek uczestniczył w kursach oferowanych przez e-LEA, może teraz łatwo utworzyć swoje cyfrowe CV, dzięki czemu proces poszukiwania pracy staje się prostszy i bardziej efektywny.

Kluczową zaletą tego rozwiązania jest możliwość stworzenia aż pięciu różnych wersji CV, które można dostosować do specyficznych wymagań różnych branż lub stanowisk. Dzięki temu kandydaci mogą lepiej zaznaczyć swoją obecność na rynku pracy, prezentując swoje kwalifikacje w sposób, który najbardziej odpowiada potrzebom potencjalnych pracodawców.

Mikropoświadczenia, zawarte w cyfrowym CV, są potwierdzeniem ukończenia kursów i szkoleń, a także osiągnięć specjalistycznych, które zostały zdobyte dzięki platformom e-LEA. Są to cyfrowe odznaczenia, które mogą być łatwo weryfikowane przez pracodawców, co stanowi dodatkową wartość dla osób poszukujących pracy.

Cyfrowe CV z mikropoświadczeniami od e-LEA to przełom w zarządzaniu karierą zawodową i rozwojem osobistym. Umożliwia ono nie tylko efektywne prezentowanie swojego profilu zawodowego, ale także otwiera nowe możliwości dla osób poszukujących pracy, a także dla pracodawców poszukujących kandydatów z konkretnymi umiejętnościami.

Zachęcamy wszystkich użytkowników platform edukacyjnych e-LEA do skorzystania z tej nowoczesnej formy prezentacji swoich kompetencji i otwarcia się na nowe możliwości, jakie niesie rynek pracy w erze cyfryzacji.

Twoje cyfrowe CV zostało tak przygotowane aby przypominało standardowy dokument CV jaki znamy.

Poza Twoimi specjalizacjami jest sekcja tekstowa  oraz na dole tego cyfrowego dokumentu są umieszczone Twoje odznaki które dobierasz sobie sam gdyż możesz wykonać na własne potrzeby 5 wersji swojego CV.

Każda odznaka jest interaktywna i po kliknięciu w nią możesz zobaczyć więcej danych  

Masz do wyboru standardową formę CV – opisaną powyżej oraz uproszczoną wersję – w postaci biblioteki mikropoświadczeń z widocznymi odznakami Typu Open Badge. To ty decydujesz którą odznakę przypiszesz. Masz możliwość wystawić 5 wersji w których umieśćisz 5 różnych zestawów odznak.

Po kliknięciu w odznakę zobaczysz dane: kto kiedy i w związku z jakimi kryteriami przyznał odznakę. 

PIERWSZE W POLSCE NARZĘDZIA DO BUDOWY TWOJEGO CYFROWEGO CV 

WSZYTKO DZIĘKI e-LEA 

wpChatIcon
wpChatIcon