“Jako lider, najważniejsze, co masz do zrobienia, to stworzyć otoczenie, w którym ludzie będą chcieli pracować z pasją, zobowiązaniem i zaangażowaniem. Ludzie są Twoim największym kapitałem, a Twoim zadaniem jest upewnić się, że Twoja firma inwestuje w ten kapitał.”

e-LEA ENTERPRISE – jedyna platforma edukacji w przedsiębiorstwach posiadająca zaawansowane opcje procesu
Edukacji, Nauki Organicznej.

Edukacja Nauka, Organiczna w ujęciu cyfrowym wywołuje większe – aż o 450% – zaangażowanie w rozwój kompetencji przez pracowników przedsiębiorstw w zestawieniu z cyfrowym standardem rynkowym.,

e-LEA Enterprise jako jedyna platforma edukacyjna w Polsce wdrożyła MIKROPOŚWIADCZENIA

Mikropoświadczenia, znane jako microcredentials, są przyszłością w edukacji i rozwoju zawodowego. 

Stanowią one ultra nowoczesny międzynarodowy standard cyfrowy dla poświadczeń, ułatwiając zdobywanie i weryfikację kwalifikacji oraz umiejętności. 

Charakteryzują się wykorzystaniem zaawansowanej techniki kodowania danych w metadanych obrazu certyfikatu w formie choćby odznaki. Zakodowane informacje to treść poświadczenia, jego odbiorca oraz wydawca. 

Te cyfrowe poświadczenia działają podobnie do “biometrycznego skanu” osiągnięć zawodowych, oferując nowoczesne i efektywne rozwiązanie do potwierdzania kompetencji na rynku pracy.

e-LEA Enterprise jako jedyna platforma edukacyjna w Polsce wdrożyła asystenta sztucznej inteligencji.
Nazwaliśmy go e-LEA Helper

e-LEA Helper to zaawansowana sztuczna inteligencja stworzona przez e-LEA Technologies, zaprojektowana do wspierania użytkowników platform e-LEA w procesie edukacyjnym oraz wspierająca w przygotowaniu i umieszczaniu materiałów edukacyjnych na platformie,.

Działa jako interaktywny asystent, udzielający pomocy technicznej i merytorycznej, dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z najnowocześniejszych technologii AI, e-LEA Helper oferuje szybką i efektywną pomoc, ułatwiając nawigację po platformach e-LEA i zwiększając efektywność procesu nauki.

Zobacz jak łatwo wdrożyć platformę e-LEA Enterprise dla Twojego przedsiębiorstwa.

1

2

3

4

Umowa oraz uruchomienie platformy

Zespół e-LEA prowadzi szkolenie/a

Twój zespół wprowadza treści

Wspieramy rozwój Twoich pracowników

Poznaj lepiej Edukację, Naukę Organiczną w Przedsiębiorstwach

Poznaj termin Edukacja, Nauka Organiczna w przedsiębiorstwach. To nazwa najbardziej skutecznego i kompleksowego procesu nauki w przedsiębiorstwach jaki powstał.

Do niedawna nie było narzędzi do realizacji tak złożonego procesu edukacyjnego w organizacjach takich jak przedsiębiorstwa. 

Obecnie jedyną platformą która pokrywa cały proces to e-LEA Enterprise.

Podobnie jak organizm składa się z różnych mikroświatów współpracujących ze sobą, tak Edukacja, Nauka Organiczna w przedsiębiorstwach na platformie edukacyjnej umożliwia indywidualne podejście do nauki, dostosowane do potrzeb każdego użytkownika. Można to porównać do sposobu, w jaki komórki uczą się i adaptują, komunikując się i reagując na zmiany w swoim środowisku.

Wierzymy w to, że skuteczność tej metody w najbliższych latach będzie zmieniać całe oblicze podnoszenia kwalifikacji przez pracowników w przedsiębiorstwach budując kulturę wsparcia edukacyjnego na każdym etapie w przedsiębiorstwie oraz kulturę opartą o zdobywanie wiedzy.

Zastosowanie Technologii e-LEA dodatkowo pomaga pozyskiwanie ważnych informacji do udzielania informacji zwrotnej i udzielenia wsparcia w nauce dla każdego pracownika przedsiębiorstwa, który zacznie stosować wspomniany proces Edukacji, Nauki Organicznej w przedsiębiorstwach.

A Ty co sądzisz o podejściu do edukacji wspieranej technologicznie, które jest pełne wsparcia i buduje kulturę opartą o zdobywanie wiedzy?

Poznaj kluczowe funkcje platform e-LEA

Mierzysz poziom wiedzy oraz monitorujesz postępy każdego pracownika

Podejmujesz optymalne decyzje na podstawie danych

Wyłaniasz liderów na podstawie rankingów czy porównań

Udostępniasz kursy pracownikom “od ręki”

e-LEA oferuje wykonanie kursów

Możesz zaprosić tylu pracowników ilu chcesz

Zwinnie zarządzasz edukacją

Działa jak “magia”!

Zadbaj o rozwój kompetencji w Twojej firmie dzięki nowoczesnym rozwiązaniom cyfrowym!​

Twoje wdrożenie może oznaczać otwarcie platformy dla uczelni lub szkoły bezpłatnie.
Poznaj program
“Partnerstwo Biznesu i Nauki”

Liderzy rynkowi potrafią korzystać z wypracowanej mądrości – nie tylko wiedzy. 

Digitalizacja wiedzy doświadczonych pracowników w przedsiębiorstwie powoduje, akumulację kapitału mądrości przedsiębiorstwa decydując o przewadze konkurencyjnej. 

Wiedza nieustannie poprawianych procesów – przetworzona na cyfrowy materiał edukacyjny  będzie wykorzystywana przez lata budując mądrość przedsiębiorstwa. 

Maciej Czerniawski e-LEA

Narzędzia do lepszego przyswajania wiedzy

Poprawa efektywności pracy – digitalizacja wiedzy pozwala na szybszy dostęp do informacji, co z kolei przekłada się na lepszą efektywność pracy.

Oszczędność czasu – pracownicy nie muszą tracić czasu na szukanie potrzebnych im informacji w papierowych dokumentach czy też pytanie o nie innych pracowników.

Oszczędność pieniędzy – digitalizacja pozwala na zmniejszenie kosztów związanych z drukiem, przechowywaniem i archiwizacją dokumentów papierowych.

Łatwiejsze współdzielenie wiedzy – dzięki digitalizacji wiedza jest łatwo dostępna dla wszystkich pracowników, co umożliwia łatwiejsze współdzielenie informacji i wiedzy.

Umożliwienie pracy zdalnej – digitalizacja pozwala na łatwiejsze zarządzanie pracą zdalną, ponieważ pracownicy mogą mieć dostęp do wiedzy i informacji z dowolnego miejsca

Poprawa jakości usług – dzięki szybszemu dostępowi do wiedzy i informacji, pracownicy są w stanie lepiej odpowiadać na potrzeby klientów.

Zwiększenie bezpieczeństwa danych – digitalizacja pozwala na lepsze zabezpieczenie danych i ich backup, co zmniejsza ryzyko ich utraty.

Poprawa zarządzania procesami – digitalizacja pozwala na lepsze zarządzanie procesami biznesowymi, ponieważ umożliwia łatwiejszy dostęp do danych i informacji niezbędnych do ich realizacji.

Zwiększenie elastyczności – digitalizacja pozwala na łatwiejsze dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb i oczekiwań rynku.

Poprawa współpracy i niwelacja różnic pokoleniowych – digitalizacja umożliwia lepszą współpracę pomiędzy osobami w różnym wieku.

 

Maciej Czerniawski – e-LEA

Działamy w największej chmurze serwerowej na świecie – Amazon Web Services. 

Ministerstwo Cyfryzacji poleca rozwiązania chmurowe.

Mniejsze koszty utrzymania rozwiązania oraz jego rozwoju – twój zespół się uczy a e-LEA dba o skuteczność i dzięki Edukacji, Nauce Organicznej dba o najwuśzy poziom zaangażowania w proces nauki przez pracowników.

Bezpieczeństwo

Brak limitów

Własne serwery są niepotrzebne

Koniec problemów technicznych

Niezależność

Wszystko w jednym miejscu

Kursy

Kursy mogą się składać z kilkudziesięciu lub nawet kilkuset materiałów video oraz minimum jednego egzaminu.

Pamiętaj, że znaczna większość kursów udostępnianych przez e-LEA będzie w przyszłości bezpłatnie uzupełniana i aktualizowana przez autora.

Poznaj autorów i ich kursy na platformie e-LEA. Kiedy uznasz za stosowne zorganizować szkolenie klasyczne to wybór odpowiedniego trenera będzie oczywisty a e-LEA chętnie wszystko zorganizuje.

My utrzymujemy cały system – platformę, wsparcie, serwery. 

Jeden solidny, sprawdzony system do zarządzania wiedzą w Twojej organizacji.

Regularne aktualizacje kursów przez ich autorów – u nas to norma – tego nie ma w standardzie rynkowym.

FAQ – Pytania i odpowiedzi

Tak możliwość zakupu licencji kursów dla Pracowników oparta jest na podpisanej umowie. Jej treść zostanie przedstawiona zaraz po zgłoszeniu zapotrzebowania. Zapraszamy do podjęcia kontaktu.

W następnym dniu roboczym po zakończeniu formalności platforma i kursy będą do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu w celu podpisania umowy oraz przekazania dostępu do platformy e-LEA oraz do kursów z Centrum Dystrybucji Kursów. 

Licencja daje prawo bezterminowego dostępu do kursu dla konkretnego użytkownika dedykowanej dla Twojej organizacji platformy e-LEA.

Zawiera aktualizacje wykonane przez autora kursu. Przy czym wykonywanie aktualizacji nie jest obowiązkiem dla autora.

W jednorazowej operacji kupna  licencji można dokonać zakupu dowolnej ilości licencji (ograniczonej jedynie ilością użytkowników na platformie dedykowanej dla Twojej organizacji ).

Licencja wygasa wraz z usunięciem użytkownika bądź zakończeniem Użytkowania platformy e-LEA dedykowanej dla Twojej organizacji.

Platforma e-LEA uruchamiana jest na podstawie jednorazowej opłaty wdrożeniowej:

  • Opłata wdrożeniowa to wartości już od 0 zł do 20’000 zł + VAT w zależności od oceny zapotrzebowania.
  • Opłaty miesięczne za użytkowanie platformy są w przedziale od 0 zł do 12,50 zł + VAT / użytkownika – w zależności od oceny zapotrzebowania.
  • Opłaty licencyjne za kursy są określane przez ich autorów i sięgają kwot od 0 zł + VAT – kusy bezpłatne. Górna granica nie została ustalona.

Opłaty zawsze są regulowane na podstawie uzgodnionych w umowie stawek oraz cen kursów. 

Faktury są wystawiane w początkowych dniach miesiąca następującego po okresie uzytkownia platformy i udostępniania kursów.

 Tak – każdy zakup kursu stanowi odrębną operację i tak też jest raportowany. Ewentualna zmiana cen kursów jest możliwa a decyzję o zmienia wysokości cen podejmuje autor kursu lub właściciel majątkowych praw autorskich kursu. 

Rozpoczęte operacje zakupu kursów będą realizowane w cenach w których zostały rozpoczęte.

Kursy wstawiane przez Twoją organizację zawsze mogą być aktualizowane.

Treści kursów kupionych w Centrum Dystrybucji Kursów nie mogą być modyfikowane przez Twoją organizację.

Nauka we własnym tempie, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Niezależnie czy używasz tabletu, smartfona, Androida czy iOS. Wszystko jest!

Pobierz aplikację skanując kod QR

Po zakończeniu instalacji Aplikacji na twoim smartfonie lub tablecie rozpocznij logowanie: W oknie startowym wpisz Twój login którym się logujesz do platformy oraz ostatnie hasło jakie nadałeś To wszystko – miłej nauki!

wpChatIcon
wpChatIcon