Dołącz do ekspertów posiadających światowej klasy, profesjonalne kanały sprzedaży

Zbuduj biznes sprzedaży kursów na najnowocześniejszej platformie sprzedaży kursów!

Rozwiń swój potencjał z e-LEA Sell – przekształć pasję w dochodowy biznes dzieląc się wiedzą online.

Niezależnie od tematu, nasza platforma ułatwia tworzenie i sprzedaż kursów. Zacznij szybko, korzystając z naszych narzędzi i szablonów, by tworzyć kursy, które inspirują. Dołącz do społeczności ekspertów i zacznij zarabiać, dzieląc się swoją pasją. Zarejestruj się i zacznij tworzyć przyszłość już dziś. Nie czekaj – Twój moment to teraz.

Dobrze trafiłeś!

Automatyczna sprzedaż, płatności internetowe, udostęonianie kursów, automatyzacja wystawiania faktur.

To dopiero początek

Poznaj kluczowe funkcje platformy

Poznaj odpowiedzi na często zadawane pytania

Obejrzyj poniżej umieszczone filmy

Narzędzia do promocji i marketingu kursów na platformach sprzedaży kursów w Technologii e-LEA

Jak śledzić wyniki sprzedaży i analizować zachowania użytkowników

Poznaj metody wsparcia technologicznego oraz merytorycznego dostępnego w e-LEA

Poznaj narzędzie do zarządzania licencjami szkoleniowymi

Skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego e-LEA SELL

… opłać pierwszy abonament i sprzedawaj kursy już za godzinę

Bezpłatne aplikacje mobilne dla użytkowników Twojej platformy

Aplikacje mobilne na Android i iOS są bezpłatne – stworzone dla każdej z platform, gotowe do użycia w samym momencie stworzenia platformy i dostępna dla każdego użytkownika platform e-LEA.

Dostępna w sklepach AppStore i Google Play

Nauka we własnym tempie, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Niezależnie czy używasz tabletu, smartfona, Androida czy iOS. Wszystko jest!

Pobierz aplikację skanując kod QR

Po zakończeniu instalacji Aplikacji na twoim smartfonie lub tablecie rozpocznij logowanie: W oknie startowym wpisz Twój login którym się logujesz do platformy oraz ostatnie hasło jakie nadałeś To wszystko – miłej nauki!

Co wyróżnia platformy edukacyjne uruchamiane w technologii e-LEA?

Platforma nie ma ograniczeń co liczebności ruchu przychodzącego.

Korzystaj z komunikatora wewnątrz platformy. Został on stworzony do wspierania nauki grupowej i komunikacji z trenerami.

Technologia e-LEA udostępnia platformy oparte o rozwiązania chmurowe na uznanych za największe i najbardziej bezpieczne rozwiązania chmurowe na świecie. Z dumą potwierdzamy,  że korzystamy z największej chmury obliczeniowej na świecie Amazon Web Services. AWS

W razie pytań nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. Ty możesz się skupić na produkcji kursów i ich promocji – my zajmiemy się wszystkim co powoduje, że platforma działała i dostarczała komfort nauki dla Twoich studentów.

Użytkownicy platformy mają stały dostęp do materiałów edukacyjnych i podejmują naukę we własnym tempie lub dzięki wszechstronności platformy podejmują kursy np kohortowe w bliskim kontakcie z trenerem i w komunikacji z zespołem.

Uczestnicy sami wybierają kurs. Potwierdzają decyzję poprzez płatność błyskawiczną. Jeśli masz to w wybranym pakiecie to faktura automatycznie się wystawi, i wyśle do klienta.

Platforma posiada opcje personalizacji większości elementów graficznych takich jak logotyp, banery i okładki kursów czy kategorii które dopasujesz do Twoich oczekiwań.

Bardziej zaangażowani użytkownicy i lepsze efekty nauki dzięki funkcjom grywalizacyjnym znanym z gier – stosowanym w procesie edukacyjnym stosowanym przy – zdobywających coraz większa popularność kursach kohortowych.

wpChatIcon
wpChatIcon