Dołącz do świata ekspertów posiadających światowej klasy, profesjonalne kanały sprzedaży

Czym jest platforma sprzedaży kursów w Technologii e-LEA?

Platforma sprzedaży kursów w Technologii  e-LEA  to  edukacyjny ekosystem – dostarczający dedykowane platformy edukacyjne dla organizacji realizujących sprzedaż praw licencyjnych do treści edukacyjnych. Organizacjami mogą być: firmy szkoleniowe, uczelnie dystrybutorzy treści.

Sposoby nauki oraz metody dostarczania treści czy komunikacji realizowane są na najwyższym światowym poziomie dzięki technologii opracowanej przez 

e-LEA Technologies.

Dobrze trafiłeś!

e-LEA dostarcza pełen pakiet

Skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego
e-LEA SELL.

… lub opłać pierwszy abonament i sprzedawaj kursy już za godzinę

Poznaj kluczowe funkcje platformy

Poznaj odpowiedzi na często zadawane pytania

Obejrzyj poniżej umieszczone filmy

Narzędzia do promocji i marketingu kursów na platformach sprzedaży kursów w Technologii e-LEA

Jak śledzić wyniki sprzedaży i analizować zachowania użytkowników

Poznaj metody wsparcia technologicznego oraz merytorycznego dostępnego w e-LEA

Poznaj narzędzie do zarządzania licencjami szkoleniowymi

Skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego e-LEA SELL

… opłać pierwszy abonament i sprzedawaj kursy już za godzinę

Bezpłatne aplikacje mobilne dla użytkowników Twojej platformy

Aplikacje mobilne na Android i iOS są bezpłatne – stworzone dla każdej z platform, gotowe do użycia w samym momencie stworzenia platformy i dostępna dla każdego użytkownika platform e-LEA.

Dostępna w sklepach AppStore i Google Play

Nauka we własnym tempie, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Niezależnie czy używasz tabletu, smartfona, Androida czy iOS. Wszystko jest!

Pobierz aplikację skanując kod QR

Po zakończeniu instalacji Aplikacji na twoim smartfonie lub tablecie rozpocznij logowanie: W oknie startowym wpisz Twój login którym się logujesz do platformy oraz ostatnie hasło jakie nadałeś To wszystko – miłej nauki!

Co wyróżnia platformy edukacyjne uruchamiane w technologii e-LEA?

Platforma nie ma ograniczeń co liczebności ruchu przychodzącego.

Korzystaj z komunikatora wewnątrz platformy. Został on stworzony do wspierania nauki grupowej i komunikacji z trenerami.

Technologia e-LEA udostępnia platformy oparte o rozwiązania chmurowe na uznanych za największe i najbardziej bezpieczne rozwiązania chmurowe na świecie. Z dumą potwierdzamy,  że korzystamy z największej chmury obliczeniowej na świecie Amazon Web Services. AWS

W razie pytań nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. Ty możesz się skupić na produkcji kursów i ich promocji – my zajmiemy się wszystkim co powoduje, że platforma działała i dostarczała komfort nauki dla Twoich studentów.

Użytkownicy platformy mają stały dostęp do materiałów edukacyjnych i podejmują naukę we własnym tempie lub dzięki wszechstronności platformy podejmują kursy np kohortowe w bliskim kontakcie z trenerem i w komunikacji z zespołem.

Uczestnicy sami wybierają kurs. Potwierdzają decyzję poprzez płatność błyskawiczną. Jeśli masz to w wybranym pakiecie to faktura automatycznie się wystawi, i wyśle do klienta.

Platforma posiada opcje personalizacji większości elementów graficznych takich jak logotyp, banery i okładki kursów czy kategorii które dopasujesz do Twoich oczekiwań.

Bardziej zaangażowani użytkownicy i lepsze efekty nauki dzięki funkcjom grywalizacyjnym znanym z gier – stosowanym w procesie edukacyjnym stosowanym przy – zdobywających coraz większa popularność kursach kohortowych.

wpChatIcon