Wszystkie platformy z rodziny platform e-LEA: jako pierwsze platformy edukacyjne w Polsce wdrożyły MIKROPOŚWIADCZENIA

Mikropoświadczenia, znane jako microcredentials, są przyszłością w edukacji i rozwoju zawodowego. 

Stanowią one ultra nowoczesny międzynarodowy standard cyfrowy dla poświadczeń, ułatwiając zdobywanie i weryfikację kwalifikacji oraz umiejętności. 

Charakteryzują się wykorzystaniem zaawansowanej techniki kodowania danych w metadanych obrazu certyfikatu w formie choćby odznaki. Zakodowane informacje to treść poświadczenia, jego odbiorca oraz wydawca. 

Te cyfrowe poświadczenia działają podobnie do “biometrycznego skanu” osiągnięć zawodowych, oferując nowoczesne i efektywne rozwiązanie do potwierdzania kompetencji na rynku pracy.

e-LEA UNIVERSITY – jak to działa?

e-LEA UNIVERSITY – to dedykowana uczelniom wyższym oraz szkołom średnim i zawodowym platforma edukacyjna, zapewniająca znaczące oszczędności – nawet w zestawieniu z pozornie darmowymi systemami.

Wzbogacona o funkcje dziekanatu, zaawansowany system oceniania z obliczaniem średniej ważonej, grywalizacją, encyklopedią uczelnianą, komunikatorem grupowym i indywidualnym, kalendarzem, notyfikacjami, gwarantuje wygodę pracy, także ułatwia archiwizowanie i dokumentowanie postępów nawet setek tysięcy studentów na przestrzeni wielu lat również z możliwością rejestrowania zajęć odbywających się poza platformą.

Skontaktuj się z nami i umówmy się na prezentację LIVE

Poznaj Program “Partnerstwo Biznesu i Nauki”.
Sprawdź czy Twoja uczelnia, szkoła może ubiegać
się o platformę e-LEA UNIVERSITY bezpłatnie!

e-LEA UNIVERSITY
Funkcje i informacje o zakresie wdrożenia

Wdrożona platforma e-LEA UNIVERSITY, podobnie jak każda inna platforma e-LEA, spełnia najbardziej rygorystyczne standardy metodyki, bezpieczeństwa i dostępności dla osób z niepełnosprawnościami. Studenci, uczniowie i nauczyciele korzystają z pełnego pakietu funkcjonalności, zaprojektowanych dla uczelni wyższych oraz spełniających wymagania szkół średnich i zawodowych.

Podstawowe narzędzia to bezpłatne aplikacje mobilne, możliwość przeprowadzania zajęć zdalnych oraz nauka z materiałów na platformie we własnym tempie. Te ostatnie obejmują takie formy jak: materiały video, edytory tekstowe i graficzne, zadania domowe, pliki, audio, video testy oraz quizy.

Studentom już nie “uciekną” zadania domowe czy wydarzenia typu wykłady online live, gdyż wszystko jest zapisane w auto-uzupełniającym się kalendarzu oraz w systemie powiadomień.

Platforma e-LEA stanowi kompleksowe środowisko wspierające edukację zarówno w sali wykładowej, jak i w nauczaniu zdalnym, a także współpracy dla osiągnięcia lepszych efektów nauki.

Oto kilka wybranych narzędzi znajdujących się na platformach: komunikator do nauki grupowej i indywidualnej, zaawansowany system ocen, system analityczny, system grywalizacji, uczelniana encyklopedia czy system ankiet.

To zaledwie część możliwości.

Wdrożenie platformy odbywa się w 1-7 dni wdrożenie zawiera szkolenie prowadzone przez ekspertów edukacji zdalnej i cyfrowej dla nauczycieli i wykładowców. 

Poznaj podstawowe funkcje e-LEA UNIVERSITY

Bezpłatna aplikacja mobilna na iOS i Android jest dostępna dla WSZYSTKICH użytkowników platformy e-LEA

Nauka we własnym tempie, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Niezależnie czy używasz tabletu, smartfona, Androida czy iOS. Wszystko jest!

Pobierz aplikację skanując kod QR

Po zakończeniu instalacji Aplikacji na twoim smartfonie lub tablecie rozpocznij logowanie: W oknie startowym wpisz Twój login którym się logujesz do platformy oraz ostatnie hasło jakie nadałeś To wszystko – miłej nauki!

Poznaj Program “Partnerstwo Biznesu i Nauki”.
Sprawdź czy Twoja uczelnia, szkoła może ubiegać
się o platformę e-LEA UNIVERSITY bezpłatnie!

wpChatIcon