Połącz trening osobisty ze szkoleniem online

Połącz trening osobisty ze szkoleniem online

Artykuł opublikowany przez magazyn Entrepreneur pokazuje, że zarówno szkolenia osobiste, jak i internetowe mają nieodłączne korzyści. We wspomnianej ankiecie InterCall stwierdzono, że 50% pracodawców uważa, że szkolenie osobiste pomogło im w pełnym zrozumieniu materiału szkoleniowego. Biorąc pod uwagę fakt, że przełożony byłby w stanie odpowiedzieć na pytania pracowników podczas szkolenia. 
Natomiast co w przypadku gdy nasz przełożony opuści miejsce pracy, a pracownicy próbując zastosować swoje nowo nabyte umiejętności znajdą jakiś problem? Prawdopodobnie dlatego aż 48% ankietowanych stwierdziło, że nadal chce mieć dostęp do materiałów edukacyjnych w późniejszym czasie. Takie rozwiązanie oferują platformy umożliwiające edukacje online.
Dzięki połączeniu ze sobą zarówno szkoleń osobistych jak i internetowych, pracownicy mają możliwość lepszego zrozumienia informacji podczas szkolenia. Natomiast stały dostęp do aktualnych, usystematyzowanych materiałów edukacyjnych ułatwi im nauke, i pomoże rozwiązać napotkane w przyszłości problemy.
 
 __________________________________________
Źródło: https://www.entrepreneur.com/article/253023

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wpChatIcon