Platformy do profesjonalnej i wydajnej edukacji studentów w uczelniach wyższych.

Czym jest e-LEA?

Technologia e-LEA to edukacyjny ekosystem IT - dostarczający profesjonalne, dedykowane platformy edukacyjne dla uczelni wyższych.
e-LEA dostarcza również - jako jedyna firma na rynku - zestawy platform edukacji wewnętrznej oraz platformy z opcjami komercjalizacji kursów.

Kliknij i zobacz więcej

Aplikacja mobilna e-LEA

Nauka we własnym tempie, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Niezależnie czy używasz tabletu, smartfona, Androida czy iOS. Wszystko jest!

Pobierz aplikację skanując poniższy kod QR


możesz też pobrać aplikację - klikając w przycisk poniżej

Po zakończeniu instalacji Aplikacji na twoim smartfonie lub tablecie rozpocznij logowanie: W oknie startowym wpisz Twój login którym się logujesz do platformy oraz ostatnie hasło jakie nadałeś To wszystko – miłej nauki!

Co wyróżnia platformy edukacyjne uruchamiane w technologii e-LEA?

własna platforma edukacyjna w 1 dzień

aplikacje mobilne na Android i iOS

wykłady live na 250 użytkowników

dostępność na wszystkich urządzeniach

e - l e a

Platforma edukacyjna dla Twojej uczelni lub firmy

gotowa ... nawet w 1 dzień

Dowiedz się więcej!

 • e – l e a dostarcza profesjonalne, indywidualne, platformy dla uczelni bądź firm. Proces tworzenia to 1h – wdrożenie to zaledwie 1-5 dni.
 •  Bezpłatne aplikacje mobilne na systemy Android i iOS – działające bez dodatkowych konfiguracji – natychmiast po uruchomieniu platformy opartej o technologię e – l e a.
 • Dowolna ilość wykładów online „na żywo” nawet do 250 a wkrótce do 1000 użytkowników na każdym z nich. Możliwa dostępność nagrania z wykładu.
 • Nauka przy użyciu każdego z urządzeń mających dostęp do internetu przez przeglądarkę oraz bezpłatne aplikacje mobilne na Android i iOS.

brak limitów

komunikator do nauki zespołowej

koniec problemów z własnymi serwerami

koniec problemów z obsługą techniczną

e - l e a

Brak limitów oraz bezpieczeństwo - zapewniane przez
najpotężniejsze rozwiązania chmurowe na świecie

Dowiedz się więcej!

 • Platforma nie ma ograniczeń co do liczby użytkowników oraz liczby materiałów edukacyjnych: wykładów live, materiałów video, audio, graficznych, egzaminów czy quizów.
 • Korzystaj z komunikatora wewnątrz platformy. Został on stworzony do wspierania nauki grupowej i komunikacji z wykładowcami.
 • Technologia e – l e a udostępnia platformy oparte o rozwiązania chmurowe na uznanych za największe i najbardziej bezpieczne rozwiązania chmurowe na świecie. Z dumą potwierdzamy,  że korzystamy z największej chmury obliczeniowej na świecie Amazon Web Services. AWS
 • e – l e a zajmuje się obsługą techniczną i jest za nią odpowiedzialna. uczelnie czy firmy mogą się skupić na edukacji studentów czy pracowników a nie na obsłudze platformy.

przejrzystość i intuicyjność

grupy oraz kategorie tematyczne

raportowanie i analityka

grywalizacja

e - l e a

Moc skrywana pod tak delikatną powłoką

lepsze efekty nauki dzięki czytelności

Dowiedz się więcej!

 • Użytkownicy platformy mają stały dostęp do materiałów edukacyjnych i podejmują naukę we własnym tempie.
 • Twórz grupy kompetencyjne i udostępniaj w nich materiały edukacyjne – łatwiej niż kiedykolwiek. Eliminuj efekt przeciążenia informacyjnego użytkowników.
 • Platforma oparta o technologię e – l e a w ciągu kilku minut będzie wyglądać jak własna platforma danej organizacji.
 • bardziej zaangażowani użytkownicy i lepsze efekty nauki dzięki funkcjom grywalizacyjnym znanym z gier – stosowanym w procesie edukacyjnym

dostęp 24/7

elastyczność bez przeciążenia

własny branding każdej platformy

porównuj wyniki grup

e - l e a

Dostępność i elastyczność

analityka oraz wsparcie

Dowiedz się więcej!

 • Łatwość wyszukiwania materiałów edukacyjnych dzięki intuicyjnym wyszukiwarkom. Ocena najwyższej intuicyjności platformy wyrażana przez 98% osób używających platformy.
 • Dodawaj materiały bez ograniczeń ilościowych. Kategorie pomogą dodać dowolną ilośc kursów.
 • Weryfikuj postępy całej organizacji, poszczególnych użytkowników. Generuj raporty zawierające kluczowe informacje.
 •  Porównując wyniki grup kompetencyjnych – poznajesz wzorowe praktyki które podnoszą poziom wyników nauki oraz mogą pomóc każdemu użytkownikowi platformy. 

Platforma edukacyjna weryfikuje pracę zarówno studentów jak i nauczycieli.

Platforma e-LEA udostępnia inytuicyjne opcje wsparcia prowadzenia zajęć oraz dystrybucję aktualnych materiałów dydaktycznych.
Umożliwia studentom dostęp do materiałów i zasobów edukacyjnych w dowolnym miejscu i czasie.
Platforma edukacyjna on-line umożliwia tworzenie i prowadzenie zajęć online, co jest szczególnie przydatne w przypadku zajęć zdalnych lub hybrydowych.
Umożliwia studentom i nauczycielom komunikację i wymianę informacji za pomocą różnych narzędzi, takich jak komunikator, grupy dyskusyjne czy rozmowy indywidualne.
Platforma edukacyjna on-line umożliwia wykonywanie testów i ocenianie pracy studentów w sposób automatyczny i sprawny.
Umożliwia nauczycielom tworzenie i udostępnianie filmów instruktażowych i prezentacji, zadań domowych, edytorów co ułatwia zrozumienie trudnych zagadnień przez studentów.
Platforma edukacyjna on-line pozwala na sprawną weryfikację terminów zadań czasowych oraz umożliwia studentom śledzenie swojego postępu w nauce.
Umożliwia studentom i nauczycielom korzystanie z narzędzi do pracy grupowej i współpracy również międzyuczelnianej.
Platforma edukacyjna on-line umożliwia łatwe udostępnianie i kopiowanie materiałów dydaktycznych, co jest szczególnie przydatne w przypadku wielu grup i kursów.
Umożliwia łatwe zarządzanie grupami i kursami za pomocą jednego narzędzia, co zaoszczędza czas i zwiększa efektywność zajęć.