PROGRAM PRODUCENTA PROFESJONALNYCH PLATFORM EDUKACYJNYCH E-LEA

PARTNERSTWO BIZNESU I NAUKI

JAK PROGRAM DZIAŁA DLA PRZEDSIĘBIORSTWA?

Przedsiębiorstwo, partner Uczelni, wdraża profesjonalną platformę edukacyjną E-LEA ENTERPRISE na potrzeby rozwoju swoich pracowników.

Już po 12-18 miesiącach używania platformy generowane powinno być 50% oszczędności kwoty rocznego budżetu edukacyjnego.

Gdy Przedsiębiorstwo zakupi platformę, jej producent – e-LEA Technologies – bez dodatkowych opłat wdraża profesjonalną platformę edukacyjną dla partnerskiej Uczelni lub Szkoły

Przedsiębiorstwo płaci cenę jak za jedną organizację, nie ma żadnych dodatkowych opłat związanych z wdrożeniem platformy dla partnerskiej Uczelni lub Szkoły.

Pracownicy uczą się dzięki materiałom własnym przedsiębiorstwa oraz kursom dostarczonym przez e-LEA.

Proces nauki na platformie jest 500% szybszy niż w przypadku szkoleń tradycyjnych.

W przedsiębiorstwie zanotujemy wyższy poziom obecności pracowników ze względu na zmniejszenie liczby dni przeznaczonych na wyjazdy szkoleniowe.

Trwałość zapamiętywania informacji przy nauce z materiałów na platformie jest o 25-60% wyższa niż przy wykorzystaniu tradycyjnych form edukacji.

Najwyższej klasy materiały edukacyjne na platformie e-LEA są zwykle o co najmniej 90% tańsze.

Zamiast garstki pracowników, dostęp do materiałów edukacyjnych ma 100% załogi, co zmniejsza koszty wynikające z niewiedzy pracowników.

Korzystanie z platformy pozwala także na zmniejszenie zużycia energii o 90%.

JAK PROGRAM DZIAŁA DLA UCZELNI?

Producent platformy, e-LEA Technologies, wdraża dla partnerskiej Uczelni lub Szkoły średniej najnowocześniejszą na rynku, profesjonalną platformę e-LEA UNIVERSITY.

Dodatkowo, eksperci z e-LEA przeprowadzą szkolenia dla nauczycieli i wykładowców.

Wdrożona platforma e-LEA UNIVERSITY, podobnie jak każda inna platforma e-LEA, spełnia najbardziej rygorystyczne standardy metodyki, bezpieczeństwa i dostępności dla osób z niepełnosprawnościami. Studenci, uczniowie i nauczyciele korzystają z pełnego pakietu funkcjonalności, zaprojektowanych dla uczelni wyższych oraz spełniających wymagania szkół średnich i zawodowych.

Podstawowe narzędzia to bezpłatne aplikacje mobilne, możliwość przeprowadzania zajęć zdalnych oraz nauka z materiałów na platformie we własnym tempie. Te ostatnie obejmują takie formy jak: materiały video, edytory tekstowe i graficzne, zadania domowe, pliki, audio, video testy oraz quizy.

Studentom już nie “uciekną” zadania domowe czy wydarzenia typu wykłady online live, gdyż wszystko jest zapisane w auto-uzupełniającym się kalendarzu oraz w systemie powiadomień.

Platforma e-LEA stanowi kompleksowe środowisko wspierające edukację zarówno w sali wykładowej, jak i w nauczaniu zdalnym, a także współpracy dla osiągnięcia lepszych efektów nauki.

Oto kilka wybranych narzędzi znajdujących się na platformach: komunikator do nauki grupowej i indywidualnej, zaawansowany system ocen, system analityczny, system grywalizacji, uczelniana encyklopedia czy system ankiet.

To zaledwie część możliwości.

Jak dołączyć do Programu? Kliknij poniżej i wypełnij formularz.

e-LEA ENTERPRISE to platforma edukacyjna dla przedsiębiorstw, które inwestują w rozwój pracowników. Nauka z materiałów firmowych lub z kursów dostarczonych przez e-LEA.  Precyzyjne narzędzia i dane analityczne, nauka 5x szybsza i 10x niższy koszt kursów. Nauka 100% zespołu możliwa z mierzalnymi efektami i precyzyjnym zarządzeniem budżetem. Oszczędności firm o zatrudnieniu powyżej 2000 pracowników wynoszą powyżej 1 mln zł rocznie – przy tożsamym lub lepszym efekcie edukacyjnym niż w rozwiązaniach tradycyjnych. Mniej dni wyjazdowo – szkolenowych.

Ważne Kwadrat grafiki platforma SELL i OPEN (4) (1)

e-LEA UNIVERSITY – to dedykowana uczelniom wyższym oraz szkołom średnim i zawodowym platforma edukacyjna, zapewniająca znaczące oszczędności nawet w zestawieniu z pozornie darmowymi systemami. Zaawansowany system oceniania z obliczaniem średniej ważonej, grywalizacją, encyklopedią uczelnianą, komunikatorem grupowym i indywidualnym, kalendarzem, notyfikacjami, gwarantuje wygodę nauki, także ułatwia archiwizowanie i dokumentowanie postępów nawet setek tysięcy studentów na przestrzeni wielu lat również z możliwością rejestrowania zajęć odbywających się poza platformą.

Ważne Kwadrat grafiki platforma SELL i OPEN (5) (1)

Funkcje platform e-LEA ENTERPRISE oraz e-LEA UNIVERSITY

Platformy e-LEA są:

Prawdziwie wydajne

Skalowalne bez ograniczeń

Przełomowo intuicyjne

Dostępne wg WCAG

Każda platforma e-LEA zawiera w pakiecie:

Aplikacje mobilne

Narzędzia analityczne

Narzędzia nauki

Automatyzacje

Kliknij poniżej i wypełnij formularz aby dołączyć do PROGRAMU

Nigdy więcej barier dostępności!

4 wersje kolorystyczne z zwiększonym kontrastem

Funkcja tłumacza języka migowego

Audiodeskrypcja video dostępna w 7 wersjach językowych

Napisy na video 7 wersjach językowych

Bezpłatna aplikacja mobilna na iOS i Android jest dostępna dla WSZYSTKICH użytkowników platform e-LEA

Nauka we własnym tempie, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Niezależnie czy używasz tabletu, smartfona, Androida czy iOS. Wszystko jest!

Pobierz aplikację skanując kod QR

Po zakończeniu instalacji Aplikacji na twoim smartfonie lub tablecie rozpocznij logowanie: W oknie startowym wpisz Twój login którym się logujesz do platformy oraz ostatnie hasło jakie nadałeś To wszystko – miłej nauki!

Informacje dodatkowe: Nabór do programu jest ograniczony pod względem liczby uczelni. 

W programie nie są realizowane działania związane z integracją lub utrzymaniem integracji uczelnianych systemów informatycznych i platformy e-LEA. Aby uzyskać oczekiwaną liczbę użytkowników w bezpłatnej platformie uczelnianej, możliwe jest wykupienie większej liczby użytkowników przez jedno przedsiębiorstwo lub wdrożenie Platformy w większej liczbie przedsiębiorstw.

Wypełnij formularz aby dołączyć do PROGRAMU.

wpChatIcon
wpChatIcon