Technologia e-LEA to edukacyjny ekosystem IT – dostarczający profesjonalne, dedykowane platformy edukacyjne – zwane LMS (ang. Learning Management System) – dla organizacji takich jak uczelnie, przedsiębiorstwa i instytucje. Każda z platform posiada funkcje personalizacji oraz jest wyposażona we wszystkie  funkcje do realizacji skutecznej edukacji cyfrowej.

Usługa dostarczana jest na zasadach oprogramowania jako usługi (ang. SaaS – software as a service).

Usługa poza autorskim oprogramowaniem do zastosowań profesjonalnych – zawiera:

– hosting na najwiekszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach hostingowych Microsoft Azure oraz AWS,

– wsparcie techniczne – działamy w tle tak aby platforma była zawsze: dostępna i nie zawierała ograniczeń oraz oczywiście była bezpieczna,

– wsparcie merytoryczne – wspieramy naszych klientów w tworzeniu i produkcji materiałów edukacyjnych,

– bibliotekę – raczej “księgarnię” kursów zwaną Centrum Dystrybucji Kursów, gdzie każda organizacja może w kilka sekund i bezpośrednio na platformie – w korzystnych cenach – zakupić profesjonalne kursy dla pracowników ( zobacz więcej: https://e-lea.pl/kursy-na-platformie-e-lea/)

Techniczne uruchomienie platformy zajmuje kilka minut.

Jej wdrożenie zależy od organizacji (uczelni, przedsiębiorstwa czy instytucji) która będzie jej używać. Przeważnie wdrożenie platformy to termin do 1 tygodnia wraz zaproszeniem nawet tysięcy użytkowników , grup, kategorii i kursów.

Tak!. Umieszczenie materiałów własnych jest możliwe gdyż jest to jedna z podstawowych funkcji Platform w Technologii e-LEA. Materiały mogą być umieszczane w dowolnej ilości kategorii, które mogą zawierać nieograniczoną ilośc kursów , które to kursy mogą zwierać nieograniczoną ilość modułów edukacyjnych takich jak: zajęć online na żywo tzw – wirtualnej klasy, filmów video, materiałów audio, graficznych, tekstowych, czy egzaminów i quizów. Każdy użytkownik otrzyma dostęp do tych materiałów które są dla niego ważne z punktu widzenia organizacji.

Dzięki dostępowi do – wyselekcjonowanej,  optymalnej ilości materiałów minimalizujemy skutki wszechobecnego efektu przeciążenia informacyjnego.

Na platformach budowanych w operciu o technologię e – l e a nie ma ograniczeń co do liczby użytkowników czy ilości materiałów edukacyjnych: wirtualnej klasy, video, audio, graficznych, tekstowych, egzaminów czy quizów.

Bezpłatne aplikacje do platformy w Technologii e – l e a  są dostępne w: App Store dla smartfonów i tabletów z systemem iOS, oraz Google Play Store dla smartfonów i tabletów z systemem Android. Oto adresy do pobrania aplikacji dla iOS: https://apps.apple.com/us/app/e-lea/id1539991332 ,  dla Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.coursairs .  Poniżej Q&A znajdziesz sekcję odsyłającą do sklepów gdzie będzie można pobrać aplikację..

Tak! Wsparcie w realizacji czy dostawa materiałów edukacyjnych to jedno z podstawowych zadań e-LEA. Skontaktuj się z nami a przedstawimy opcje wsparcia w temacie  materiałów szkoleniowych. Jest bardzo wiele możliwości i warto o tym porozmawiać. Zadzwoń 500 11 22 22 lub napisz e-lea@e-lea.pl

Materiały edukacyjne możliwe do umieszczenia na platformie w Technologii e-LEA  to

– video (mp4), 

– audio (mp3), 

– graficzne (pdf) 

– egzaminy i quizy. 

– Wykłady LIVE – Ważnym elementem jest funkcjonalność nieograniczonej ilości wykładów – wirtualnej klasy do 250 uczestników (wkrótce nawet do 1000 uczestników) z użyciem technologii Microsoft Teams. 

– w funkcji zadanie domowe – możliwym jest wgranie pliku w dowolnym formacie.

Tak! e-LEA dostarcza kursy uznanych autorów i trenerów biznesu.

Kursy z Centrum Dystrybucji Kursów e-LEA – o których mowa – są dostępne w cenach niższych od cen rynkowych – a można je udostępniać dla pracowników bezpośrednio na platformie.

Aby udostępnić kurs dla choćby jednego czy większej liczby pracowników wystarczy kilka kliknięć i kurs w kilka sekund będzie dostępny dla dowolnie wybranej liczny użytkowników (zobacz więcej: https://e-lea.pl/kursy-na-platformie-e-lea/)

Zespół e-LEA dysponuje kilkunastoletnim doświadczeniem w realizacji kursów edukacyjnych. 

E-LEA posiada 3 studia firmowe 

  • 2 w Poznaniu 
  • 1 w Gorzowie Wielkopolskim 

Zapraszamy do wysłania zapytania ofertowego – chętnie pomożemy.,

Oto link do strony przygotowanej specjalnie dla każdej osoby która chce dobrze się przygotować do nagrania w studio e-LEA.

https://e-lea.pl/docs/author-guide/

 

 

Aplikacja mobilna e – l e a

Nauka we własnym tempie, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Niezależnie czy używasz tabletu, smartfona, Androida czy iOS. Wszystko jest!

wpChatIcon
wpChatIcon